Hoppa till sidans innehåll

Kalender


Välj annan månad

OKTOBER 2021

|

Vecka Dag Aktiviteter
39fr 1
  • 15:30–17:00
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hall
  • 16:15–18:15
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: A-hallen
  • 17:15–18:15
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
lö 2
  • 13:30–14:30
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: Vilunda
  • 14:00–15:45
    Kalender: Grupp Turkos,Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta+Turkos
    Plats: A-hallen
  • 15:00–16:00
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
sö 3
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos+Gul+Röd
    Plats: Teams
40må 4
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: A-hallen
  • 17:30–19:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: Vilunda
ti 5
  • 18:00–19:00
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 19:00–20:00
    Kalender: Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange
    Plats: Vilunda
  • 20:00–21:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: A-hallen
on 6
to 7
fr 8
  • 15:30–17:00
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hall
  • 16:15–18:15
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: A-hallen
  • 17:15–18:15
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
lö 9
  • 14:00–15:45
    Kalender: Grupp Turkos,Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta+Turkos
    Plats: A-hallen
  • 15:00–16:45
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 16:00–17:00
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: Vilunda
  • 16:00–17:00
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: Vilunda
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
sö 10
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos+Röd
    Plats: Teams
41må 11
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: A-hallen
  • 17:30–19:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: Vilunda
ti 12
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 19:00–20:00
    Kalender: Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange
    Plats: Vilunda
  • 19:10–20:10
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 20:00–21:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: A-hallen
on 13
to 14
fr 15
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hall
  • 16:15–18:15
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: A-hallen
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
lö 16
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos+Röd
    Plats: A-hallen
  • 13:30–14:30
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: Vilunda
  • 14:00–15:45
    Kalender: Grupp Turkos,Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta+Turkos
    Plats: A-hallen
  • 15:00–16:45
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 16:00–17:00
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: Vilunda
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
sö 17
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos+Röd
    Plats: Teams
42må 18
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: A-hallen
  • 17:30–19:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: Vilunda
ti 19
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 19:00–20:00
    Kalender: Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange
    Plats: Vilunda
  • 19:10–20:10
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 20:00–21:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: A-hallen
on 20
to 21
  • 18:00–19:00
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning:
    Plats: OBS! SOLLENTUNA ishall
fr 22
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hall
  • 16:15–18:15
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: A-hallen
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
lö 23
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos+Röd
    Plats: A-hallen
  • 13:30–14:30
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: Vilunda
  • 14:00–15:45
    Kalender: Grupp Turkos,Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta+Turkos
    Plats: A-hallen
  • 15:00–16:45
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 16:00–17:00
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: Vilunda
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
sö 24
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos+Röd
    Plats: Teams
43må 25
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: A-hallen
  • 17:30–19:15
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange+Röd
    Plats: A-hallen
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 19:30–20:30
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: Vilunda
ti 26
  • 18:30–19:30
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 19:00–20:00
    Kalender: Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange
    Plats: Vilunda
  • 19:10–20:10
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning: Grupp 1: Julia, Emelie, Rebecca, Ida, Linn Grupp 2:Emma, Freja, Angelina, Alba
    Plats: Gymmet Vilunda
  • 20:00–21:45
    Kalender: Grupp Röd,Grupp Gul,Grupp Orange
    Samlingsplats: Gul+Orange+Röd
    Plats: A-hallen
on 27
to 28
  • 18:00–19:00
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Beskrivning:
    Plats: OBS! SOLLENTUNA ishall
  • 19:00–20:00
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: Sollentunavallen
fr 29
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hall
  • 16:15–18:15
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: A-hallen
  • 17:30–18:30
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
lö 30
  • 09:15–10:15
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: Vilunda
  • 10:00–11:00
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hallen
  • 14:00–15:00
    Kalender: Grupp Turkos
    Samlingsplats: Turkos
    Plats: A-hallen
  • 14:00–15:45
    Kalender: Grupp Gul
    Samlingsplats: Gul
    Plats: A-hallen
  • 14:00–15:45
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: A-hallen
  • 15:00–16:45
    Kalender: Grupp Orange
    Samlingsplats: Orange
    Plats: A-hallen
  • 16:00–17:00
    Kalender: Grupp Grön,Grupp Magenta
    Samlingsplats: Grön+Magenta
    Plats: Vilunda
  • 16:00–17:45
    Kalender: Grupp Röd
    Samlingsplats: Röd
    Plats: A-hallen
sö 31

Postadress:
Upplands Väsby KK - Konståkning
c/o Marcia Nilsson, Norrtorpsvägen 15B
19571 Rosersberg

Besöksadress:
Vilunda Ishall, Husarvägen 25
19479 Upplands Väsby

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info